Mecz FA Retkinia - ŁKS II 2006

Drużyna ŁKS II 2006 w kolejnym meczu rozgrywek ligi E2 Orlik grupa V spotkała się na boisku AZS z zespołem FA Retkinia. Dwie pierwsze tercje to bardzo wyrównany mecz. Pierwszą bramkę strzelił zespół z Retkini. Po paru minutach po indywidualnej akcji wyrównującego gola strzelił Adrian Kobus. Kolejne bramka to znów gol chłopców z Retkini. i w rezultacie na drugą tercję wchodziliśmy przegrywając 2:1. Bramki były strzelane "na zmianę" i nasz zespół po strzale Maćka Kaźmierczaka z podania Kuby Janusa wyrównał do stanu 2:2. I znów historia się powtórzyła. Kolejna bramka to bramka FA Retkinia i po drugiej tercji prowadzili gospodarze 3:2. W tercji trzeciej Adrian Kobus wykonał bardzo dobrze rzut wolny, a Kuba Janus go "dobił' i wyrównał stan meczu na 3:3. Później bramki strzelali już tylko zawodnicy ŁKS II 2006. Piękny strzał z dystansu Mateusza Książka dał nam pierwsze w tym meczu prowadzenie, którego nie oddaliśmy do końca. Kolejne dwie bramki to dzieło Maćka Kaźmierczaka. Przy jednej asystował Mateusz Książek, a przy drugiej Aleks Mikołajczyk. Mecz zakończył się wynikiem 3:6 dla ŁKS II 2006.

Drużynie gratulujemy i życzymy kolejnych zwycięstw.