Hajto Cup Zina 2015

17 stycznia drużyna ŁKS 2006 wzięła udział w turnieju Hajto Cup Zina 2015, który zakończyła na miejscu 7. Turniej wygrała Polonia Warszawa. Zmaganie rozpoczeliśmy od zwycięstwa z Włókniarzem Pabianice 2:0 ( bramki: Kuba Szubert i Tymon Skąpski), następne spotkanie. To bezbramkowy remis z APN Piotrków. W trzecim spotkaniu fazy grupowej jak się później okazało decydującym przegraliśmy z Widzewem Łódź 0:1, natomiast w ostatniej kolejce kolejny bezbramkowy remis tym razem z AFTH Messi.
Pozostało nam walczyć o miejsce 5-8 i tutaj niestety druga porażka w turnieju z Football Academy 0:1. Tym samym ostatni pojedynek to mecz o miejsce 7, wygrane z Włókniarzem Pabianice tym razem 1;0 po golu Kuby Szuberta.
Wystąpiliśmy w składzie: Bartek Golmont, Kacper Kowalski, Tymon Skąpski, Kuba Szubert, Igor Jakubowski, Patryk Łopiński, Damian Gapys, Mateusz Kuczyński, Maciej Kaźmierczak oraz Olivier Gratys.

Powiązana galeria: