Mecz ŁKS 2006 - Jutrzenka Bychlew

W piękne niedzielne popołudnie prowadzony przez trenera Tomasza Ścibora zespół ŁKS 2006 Łódź rozegrał szóstą kolejkę w ramach ligi ORLIK E2 gr. III. Naszym przeciwnikiem był nie byle kto, bo vice lider, a zarazem niepokonany zespół Jutrzenki Bychlew. Przypomnijmy, że w tamtym sezonie goście z Bychlewa wygrali całe rozgrywki, dwa razy pokonując ŁKS.

Spotkanie obfitowało w sytuacje bramkowe pod jedną i pod drugą bramką. Gości dwukrotnie ratowała poprzeczka, a i nasz zespół był kilka razy w ogromnych opałach. Pierwsi bramkę zdobyli zawodnicy ŁKS 2006, a mianowicie Jakub Szubert. Przez dłuższy czas utrzymywało sie jednobramkowe prowadzenie. Niestety Jutrzenka potrafiła doprowadzić do wyrównania. Nasz zespół odpowiedział pięknym strzałem z wolnego Kowala, czyli Kacpra Kowalskiego. Na nasze nieszczęście Jutrzenka po raz kolejny doprowadziła do wyrównania. Losy spotkanie toczyły się do samego końca, ale już nikt nie strzelił zwycięskiej bramki. Wynik 2:2 można uznać za sprawiedliwy. Ogromne słowa uznania dla każdego zawodnika za zaangażowanie na boisku!!!

ŁKS 2006 dziękujemy!!!

Powiązana galeria: