Podsumowanie roku 2015

Kończy się rok, czas na małe podsumowanie. Dla naszej drużyny to był dobry rok. Wzięliśmy udział w kilku turniejach. W lutym na turniejach w Rąbieniu i w Głownie zajęliśmy drugie miejsca. Jesienią zajęliśmy drugie miejsce w turnieju Mali Łódzcy Mistrzowie, a w Turnieju Vera Cup nasz zespół A zajął drugie miejsce, a zespół B czwarte. Na turniejach nasi zawodnicy otrzymywali nagrody indywidualne dla najlepszego zawodnika, najlepszego bramkarza oraz najlepszego strzelca. Wiosna to rozgrywki ligi F1 Żak, które zakończyliśmy na 6 miejscu. Wśród meczów wartych zapamiętania był wspaniały, pasjonujący, pełen emocji, choć niestety przegrany mecz z Jutrzenką Bychlew na ich boisku. Sezon zakończyliśmy rodzinnym spotkaniem połączonym z wręczeniem nagród wszystkim zawodnikom. Latem chłopcy pojechali na wspaniały obóz sportowy do Burzenina, który do dzisiaj wspominają i z niecierpliwością czekają na następny. W jesiennych rozgrywkach ligi E2 Orlik bywało różnie, były lepsze i gorsze mecze. Gramy w bardzo silnej grupie i kolejkę jesienną zakończyliśmy na 7 miejscu. Z porażek wyciągamy wnioski i trenujemy dalej. Dziękujemy za cały rok pracy trenerowi Tomaszowi Ściborowi, Marcinowi - za ogromną pomoc i wsparcie trenera wiosną, Violi i Wiesławowi za opiekę nad chłopcami na obozie, Igorowi za relacje filmowe z meczów, Ewie za zdjęcia.