X turniej "HARY CUP" za nami

W dniach 29-30 listopada nasaz drużyna prowadzona przez trenera Tomka Ścibora wzięła udział w X Turnieju "HARY CUP". W sobotę rozegraliśmy 6 meczów. Rywalizację rozpoczęliśmy od remisu 1:1 z AFTH Łódź. Kolejne mecze to porażki: 0:1 z APN Knurów, 1:5 z Juventus Soccer Schools Bydgoszcz, 1:2 z Orbitą Bukowno i 1:2 z Talentem Białystok oraz zwycięstwo 1:0 z Jagiellonią Białystok. Pierwszy dzień turnieju trudno było zaliczyć do udanych. Było ciężko, chłopcy dawali z siebie wszystko, ale przeciwnicy byli bardzo silni. Niedziela to mecze finałowe, niestety dla nas tylko o miejsca od 9 do 14. Chłopcy na pierwszy mecz z Włókniarzem Pabianice wyszli bardzo zmobilizowani i pokonali ich 3:2. Kolejne spotkanie to mecz z Widzewem Łódź zakończony pięknym zwycięstwem 3:1. Na koniec rozgrywek chłopcy zmierzyli się z Talentem Torwar i wygrali 2:0. Cały turniej zakończyliśmy na 9 miejscu (razem z AFTH Łódź) z 13 punktami. To pierwszy turniej naszych chłopców. Chłopcy, dziękujemy Wam za zaangażowanie i wierzymy, że następnym razem będzie lepiej :)

Powiązana galeria: