Awans jest nasz!!!

Dzisiaj o godzinie 11:00 na boisku przy ul. Minerskiej rozpoczęliśmy drugi mecz barażowy o awans do wojewódzkiej ligi D1 Młodzik. Pierwszy mecz z drużyną Metalowca wygraliśmy 9:0.
Pomimo wcześniejszego zwycięstwa nasi chłopcy podeszli do meczu poważnie, a zespół Metalowca nie zamierzał wcale ułatwiać nam drogi do awansu. Od pierwszych minut do końca mecz był bardzo zacięty, a zespoły wykazały się waleczną postawą. Jednak to my strzelaliśmy bramki.
Mecz wygraliśmy 5:0. Na listę strzelców bramek zapisali się:
1:0 Kacper Durczyński (asysta Bartek Chylińśki),
2:0 Kacper Durczyński (asysta Paweł Trykacz),
3:0 Igor Jakubowski,
4:0 Bartek Chyliński (asysta Kuba Wojciechowski),
5:0 Bartek Chyliński.
Obu drużynom gratulujemy postawy.
Szczególne gratulacje należą się drużynie MKS Metalowiec 2006/2007, która przy zejściu z boiska utworzyła dla naszych piłkarzy szpaler i w ten sposób pogratulowała nam awansu. Nie da się ukryć, że dla nas to było bardzo miłe i wzruszające, a drużyna Metalowca pokazała dużą klasę. Piłkarzom i trenerowi Metalowca dziękujemy, życzymy powodzenia w kolejnych meczach.
Ten mecz był dla nas ostatnim, w którym drużynę ŁKS 2006 prowadził trener Jakub Wróblewski Wprawdzie oficjalne pożegnanie odbyło się wczoraj, to także dzisiaj na rozgrzewkę chłopcy wyszli w koszulkach z napisem "Dziękujemy trenerze", a po meczu były kolejne podziękowania i szpaler dla trenera.
Świętowaliśmy oczywiście sukces naszej drużyny, były ogromne brawa od kibiców, szampan (oczywiście bezalkoholowy), a do nieba poleciały biało-czerwono-białe balony