Podsumowanie sezonu 2017/2018

Sezon 2017/2018 za nami. Dla nas to był dobry rok.
To był rok ciężkiej pracy, intensywnych treningów prowadzonych przez fantastyczny duet trenerski: Jakub Wróblewski i Mateusz Drzewiecki, którym raz jeszcze dziękujemy za ich ogromne zaangażowanie i serce okazywane naszym chłopcom. Dziękujemy także trenerowi Michałowi Zapart który wspierał trenera Kubę po rezygnacji trenera Mateusza.
Przez cały rok w drużynie panowała ogromna dyscyplina, chłopcy wytrwale pracowalii słuchali wskazówek trenerów.
Zespół ŁKS I 2006 w swoich rozgrywkach zajął I miejsce, nie przegrywając żadnego meczu. Bilans: 16 zwycięstw, 2 remisy , 121 bramek strzelonych, 9 bramek straconych .
ŁKS II 2006 w swojej grupie zajął dobre 4 miejsce. Bilans: 10 zwycięstw, 2 remisy, 6 porażek, 54 bramek strzelonych, 20 straconych.
Strzelcami największej ilości bramek w obu zespołach są: Kuba Wojciechowski (25) i Mateusz Tomczyk (10). Najwięcej bramek w jednym meczu strzelił Jędrzej Lachowicz (7). Bartek Chyliński, który dołączył do nas od rundy wiosennej, strzelił w niej aż 23 bramki.
Trzech chłopców miało w tym sezonie frekwencję na treningach powyżej 90 procent: Paweł Pabjańczyk - 95,89, Kuba Wojciechowski - 91,08 i Adrian Kobus - 90,93.
Z obu naszych zespołów jesteśmy BARDZO dumni. Cieszymy się, że mogliśmy obserwować ich postępy, cieszyć się razem z drużyną ze zwycięstw i wspierać ich po gorszych meczach (których wcale nie było dużo).
Wszystkim chłopcom dziękujemy za ich ciężką pracę, za dostarczone emocje, za wspaniałe mecze. Wszyscy jesteście WIELCY.
Niestety koniec sezonu to także rozstania i pożegnania, z którymi trudno nam się pogodzić. Kilku chłopców opuszcza ŁKS, a kilku urodzonych w roku 2007, a trenujących do tej pory w naszej drużynie przechodzi do zespołu ŁKS 2007.
Maćkowi Kaźmierczakowi, Antkowi Perzestemu, Aleksowi Mikołajczykowi, Szymonowi Estkowskiemu i Kacprowi Kowalskiemu życzymy powodzenia. Pamiętajcie, nigdy nie wiadomo co jeszcze przed nami. My głęboko wierzymy, że jeszcze się spotkamy. Trenujcie, nie poddawajcie się i do zobaczenia.
Kubie Szubertowi, Adrianowi Kobusowi, Mateuszowi Książek, Jankowi Wenelskiemu i Jankowi Krysiakowi życzymy powodzenia w drużynie ŁKS 2007.
Każdego z chłopców pożegnamy jeszcze w najbliższym czasie.