Kolejne mecze ligowe

Trochę ostatnio mało pisaliśmy, ale działo się u nas dużo.
ŁKS II 2006 w 16 kolejce ligi D2 Młodzik grupa1 w Pabianicach pokonał 4:0 drużynę MUKS Włókniarz Pabianice. Byliśmy drużyną lepszą, chłopcy zagrali bardzo dobry mecz, a bramki zdobyli: Maciek Kaźmierczak (3), Mateusz Tomczyk
Tydzień później spotkaliśmy się z liderem grupy 1, czyli UKS SMS. W trochę osłabionym składzie musieliśmy uznać wyższość przeciwnika, który był zwyczajnie od nas lepszy. Przegraliśmy 0:6.
2 czerwca odbył się ostatni mecz ŁKS II 2006 w tym sezonie, a przeciwnikiem był Kolejarz Łódź. Przeciwnik stawił się w niepełnym składzie i graliśmy go nietypowo, bo po 7 piłkarzy z każdej drużyny. Niemal cały mecz odbył się na połowie przeciwnika. W rezultacie wygraliśmy 16:0, a bramki strzelili: Antek Perzesty (4), Mateusz Tomczyk (3), Dominik Dolaciński (3), Szymon Estkowski (2), Bartek Majerski (2), Adrian Kobus i Janek Wenelski.
Chłopcom dziękujemy za ogromne zaangażowanie podczas całego sezonu.
ŁKS I 2006 w 17 kolejce ligi D2 Młodzik grupa 2 zagrał mecz z Orłem Łódź. Zdecydowanie byliśmy lepsi, większość meczu odbywała się na połowie przeciwnika. Wygraliśmy 20:0, a bramki strzelili: Jędrzej Lachowicz (7), Oskar Guła (4), Bartek Chyliński (3), Igor Jakubowski (2), Kuba Wojciechowski (2), Kacper Durczyński, Jeremi Rozmysłowski.
Kolejnym meczem był mecz z Sokołem Aleksandrów, w którym znów byliśmy lepsi i wygraliśmy 7:0. Bramki w tym meczu strzelili: Kuba Szubert (3), Igor Jakubowski, Kuba Wojciechowski, Jan Krysiak, Wojtek Karlikowski.
I w końcu wczoraj odbyło się przełożone spotkanie z SAP Andrespolią. I ponownie byliśmy lepsi. Przeciwnik nie miał właściwie argumentów, nasi chłopcy zagrali kolejny bardzo dobry mecz i pokazali jak duże postępy zrobili. Mecz spokojnie wygraliśmy 5:1. Bramki strzelili: Bartek Chyliński (2), Igor Jakubowski, Mateusz Książek, Wojtek Karlikowski.
Mimo, iż przed ŁKS I 2006 jeszcze jeden mecz już wiemy, że sezon kończymy na pierwszym miejscu, zresztą w pełni zasłużenie. Cały sezon podsumujemy po meczu z Bzurą Ozorków, ale już dzisiaj gratulujemy chłopcom oraz trenerom: Jakubowi Wróblewskiemu i Mateuszowi Drzewieckiem, którego wprawdzie już z nami nie ma, ale ma duży wkład w sukcesy drużyny.