Ostatni mecz ligowy ŁKS I 2006

Ostatni mecz drużyny ŁKS I 2006 w wiosennej rundzie rozgrywek ligowych D2 Młodzik grupa 2 za nami. W Ozorkowie spotkaliśmy się z tamtejszą Bzurą. Pomimo dużego upału obie drużyny wyszły na boisko pełne chęci do gry i od początku do końca spotkania grały z ogromnym zaangażowaniem. Byliśmy zespołem lepszym, ale zawodnicy Bzury stawiali nam zacięty opór i na pierwszą bramkę musieliśmy czekać do osiemnastej minuty. Pierwszą bramkę strzelił Igor Jakubowski. Druga bramka padła w następnej minucie, a strzelcem był Bartek Chyliński. Na przerwę schodziliśmy prowadząc 2:0. W drugiej minucie drugiej połowy ponownie do bramki Bzury trafił Igor Jakubowski. Wynik na 4:0 ustalił Jędrzej Lachowicz.
Naszym piłkarzom i trenerowi Jakubowi Wróblewskiemu gratulujemy!
Sezon kończymy na I miejscu w grupie i teraz czekamy na mecze barażowe. Drużynie życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.