Mecze: ŁKS II 2006 - Świnice Warckie i Włókniarz Zgierz - ŁKS I 2006

Mecze: ŁKS II 2006 - Świnice Warckie  i Włókniarz Zgierz - ŁKS I 2006

Miniony weekend był dla nas bardzo udany. W sobotę ŁKS II 2006 rozegrał mecz z LKS Świnice Warckie. Cały mecz przeważaliśmy na boisku i w rezultacie pewnie wygraliśmy 6:0. Bramki strzelili: Dominik Dolaciński (2), Antek Perzesty, Maciek Kaźmierczak, Antek Urbaniak i Janek Wenelski.
W niedzielę swój kolejny mecz zagrał ŁKS 2006. Przeciwnikiem był Włókniarz Zgierz. I znów od początku dominowaliśmy na boisku i zdecydowanie wygraliśmy 16:0. Bramki strzelili: Bartosz Chyliński(5), Kuba Wojciechowski (4), Kuba Szubert (2), Janek Krysiak (2), Igor Jakubowski, Jędrzej Lachowicz, Julian Cieplucha.
Oba nasze zespoły zagrały z ogromnym zaangażowaniem, pokazali, że chcą i kochają grać w piłkę. Oba te mecze chłopcy chcieli wygrać dla trenera Kuby, który w sobotę obchodził swoje urodziny.
Słowa uznania należą się także przeciwnikom, którzy mimo niekorzystnych wyników grali do końca i nie poddali się ani na chwilę.
Całej drużynie ŁKS 2006 i trenerom gratulujemy i dziękujemy.

P.S. Z kronikarskiego obowiązku informujemy, że tydzień temu ŁKS I 2006 wygrał z FA Retkinia 5:1 (bramki strzelili: Oskar Guła (2), Kuba Wojciechowski, Bartosz Chyliński, Jędrzej Lachowicz), a ŁKS II 2006 przegrał z Zawiszą Rzgów 1:0