Mecze: ŁKS I 2006 - AKS Łódź i ŁKS II 2006 - Jutrzenka Bychlew

W ostatnią niedzielę mieliśmy powody do radości. Oba nasze zespoły prowadzone przez duet trenerski: Jakub Wróblewski i Mateusz Drzewiecki grały swoje mecze ligowe na boiskach przy ulicy Minerskiej. Na jednym odbyło się spotkanie ŁKS I 2006 - AKS SMS, a na drugim ŁKS II 2006 - Jutrzenka Bychlew. Na obydwa mecze zawodników wprowadzili młodsi koledzy z młodzieżowych drużyn ŁKS: Kuba Wenelski i Staś Dudziński. Chłopcom bardzo dziękujemy.
Zawodnicy naszych drużyn wyszli na boiska pełni chęci do gry, co przełożyło się na dobrą grę piłkarzy ŁKS 2006. Obie nasze drużyny pokazały, że ciężka praca na treningach daje efekty, a chłopcy zagrali dobre mecze. Oczywiście pojawiły się także błędy, ale nie miały one wpływu na wyniki oraz ogólną ocenę gry. Oba nasze zespoły wygrały swoje mecze. ŁKS I 2006 wygrał z AKS SMS 3:1. Bramki strzelili: Miłosz Mielczarek, Bartek Chyliński i Kuba Wojciechowski.
ŁKS II 2006 wygrał z Jutrzenką Bychlew 2:0, a bramki strzelili Janek Wenelski i Dominik Dolaciński.
Całej drużynie gratulujemy, dziękujemy za zaangażowanie i dobrą grę!