Mecze: ŁAF II - ŁKS II 2006 i ŁKS I 2006 - Włókniarz Konstantynów

Kolejny ligowy weekend za nami.
W sobotę odbył się mecz ŁAF II - ŁKS II 2006. Zespół ŁKS II 2006 przegrał mecz 3:1. Bramkę strzelił Bartek Majerski.
W niedzielne popołudnie na boisku przy ulicy Minerskiej spotkały się zespoły ŁKS I 2006 i Włókniarza Konstantynów Łódzki. Nasi piłkarze wyszli na boisko bardzo zmotywowani. Od razu widać było, że nie tylko chcą grać w piłkę, ale chcą wygrać ten mecz. Od pierwszego gwizdka drużyna ŁKS 2006 przeważała na boisku. Chłopcy nie popełniali właściwie błędów. Konsekwentnie wykonywali wszystkie założenia. Na przerwę schodziliśmy prowadząc 4:0. Druga połowa, to nadal bardzo dobra gra naszych piłkarzy i kolejne bramki. Mecz zakończył się zwycięstwem ŁKS 2006 - 8:0. Bramki strzelili: Bartek Chyliński (3), Kuba Wojciechowski (2), Jędrzej Lechowicz (2), Oskar Guła (1).
Duetowi trenerskiemu: Jakub Wróblewski i Mateusz Drzewiecki oraz chłopcom gratulujemy wygranej. Kibicom Włókniarza Konstantynów i ŁKS 2006 dziękujemy za kulturalny, sportowy doping.