Mecz Victoria Rąbień - ŁKS 2006 i ŁKS II 2006 - Metalowiec Łódź

Weekend rozpoczął się dla nas bardzo dobrze. W sobotę o godzinie 10:00 w Rąbieniu rozpoczęło się spotkanie w ramach pierwszej wiosennej rundy rozgrywek ligi D2 Młodzik grupa 2 pomiędzy Victorią a ŁKS I 2006. Od pierwszych chwil nasi chłopcy przeważali na boisku. Bardzo szybko zdobyliśmy pierwszą bramkę i na kolejne nie musieliśmy długo czekać. Chłopcy odważnie oddawali strzały, ich gra była przemyślana, zdecydowana.

Wygraliśmy 7:0, a bramki strzelili: Jakub Wojciechowski (3), Jakub Szubert (2) i Bartek Chyliński (2). Gratulujemy zwycięstwa!

W niedzielne popołudnie swój drugi wiosenny mecz rozegrała drużyna ŁKS II 2006, a przeciwnikiem był Metalowiec Łódź. Ten mecz był bardzo dynamiczny, wyrównany. Piłkarze obu zespołów dawali z siebie wszystko. Niestety w tym meczu dość szybko straciliśmy pierwszą bramkę, a później pechowo drugą. Nie ostudziło to zapału naszych chłopców. Chłopcy oddawali strzały w kierunku bramki, często niestety trafiały one w bramkarza lub były to takie piłki, z którymi bramkarz przeciwników sobie radził. Pokonać bramkarza Metalowca udało się tylko Mateuszowi Tomczykowi krótko przed gwizdkiem na przerwę. Druga połowa to ponownie zacięta walka i niestety bezskuteczne dla nas próby strzelenia wyrównującej bramki. Mecz zakończył się naszą porażką 1:2. Zdecydowanie zabrakło skuteczności.

Całej naszej drużynie oraz trenerom - Jakubowi Wróblewskiemu i Mateuszowi Drzewieckiemu dziękujemy za dostarczone emocje.

PS. W ten weekend po raz pierwszy nasi chłopcy zagrali w nowych strojach.