Mecz Ner Poddębice - ŁKS II 2006

Pierwsza kolejka wiosennej rundy rozgrywek ligi D2 Młodzik grupa 1 za nami. W niedzielę ŁKS II 2006 rozegrał mecz z Nerem Poddębice. Do tej pory mecze z Nerem były bardzo wyrównane i podobnie było tym razem. Przez pierwszą połowę żadnej z drużyn nie udało się uzyskać przewagi ani strzelić bramki. W drugiej połowie więcej szczęścia miała nasza drużyna i to nam udało się zdobyć jedyną w tym meczu bramkę. Po błędzie przeciwników do bramki trafił Mateusz Tomczyk. Ner nie poddał się i atakował, ale na szczęście dla nas bezskutecznie.

Z Poddębic wywieźliśmy cenne 3 punkty. Obu drużynom dziękujemy za zaangażowanie na boisku, drużynie ŁKS II 2006 gratulujemy zwycięstwa, a kibicom obu drużyn dziękujemy za sportowy doping.