Okres przygotowawczy do rozgrywek ligowych

Jutro rozpoczynamy wiosenną kolejkę rozgrywek ligowych.
Cały czas od połowy listopada do końca marca nasza drużyna solidnie trenowała. W każdy weekend chłopcy rozgrywali mecze sparingowe zarówno na własnym boisku, jak i wyjazdowe. Graliśmy sparingi między innymi z Koroną Kielce, Piastem Gliwice, Wisłą Płock, Zniczem Pruszków, Raków Częstochowa, GKS Tychy, SEMP Warszawa, GKS Bełchatów, APN Piotrków Trybunalski, Sokół Aleksandrów, WNS Łódź, Widokiem Skierniewice, Górnikiem Konin, Varsovią.
Te mecze to sprawdzian umiejętności naszych chłopców i doskonały trening. Jesteśmy zadowoleni z całego okresu przygotowawczego i mamy nadzieję na dobrą grę naszego zespołu w lidze.
Trenerom Jakubowi Wróblewskiemu i Mateuszowi Drzewieckiemu dziękujemy za ogrom pracy, którą włożyli w okresie przygotowawczym i czas poświęcony naszej drużynie. Zawodnikom i trenerom życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!!!